Pri kúpe dvoch a viac párov topánok je doprava ZDARMA.

Náš príbeh

Náš príbeh 
 Vznikli sme pre to, aby sme poukazovali na to, aké dôležité je aby naše deti nosili zdravé topánky, topánky, ktoré zabezpečia zdravý vývin ich nôh. Nohy sú tak prirodzenou časťou nášho tela, pričom ich význam si častokrát ani neuvedomujeme. Ich správny vývin má významný vplyv na ďalšie časti nášho tela, ako je správne vyvinuté chodidlo, správne osadené kolenné a bedrové kĺby spolu s panvou a zďaleka to nekončí pri správnom držaní tela.


Sme svedkami toho, ako sa do popredia dostáva starostlivosť o zdravie a ako sa zdravý životný štýl stáva spoločenským štandardnom. Tieto nové témy výrazne ovplyvňujú otázky rodičovstva a prístupy v otázkach starostlivosti a výchovy dieťaťa. Stále viac a viac rodičom záleží na tom, aby ich dieťa jedlo zdravú stravu, malo dostatok pohybu, pohybovalo sa v zdravom životnom prostredí. My však pozorujeme, že celospoločenská diskusia ohľadne zdravého vývinu nôh našich detí chýba. Dôsledkom toho je to, že aj v dnešnej dobe,  keď sa vyše 95% detí rodí so zdravými nohami, do školského zariadenia nastupuje až dve tretiny z nich s rôznymi deformitami nôh, zlým držaním tela a ďalšími zlými návykmi, ktoré si väčšinou nesú až do dospelého veku.


Na trhu je k ponuke nespočetné množstvo detských topánok. Líšia sa kvalitou, účelom, dizajnom a vôbec nie je prekvapujúce, že rodičia sa pri výbere tých správnych topánok pre svoje dieťa nevedia orientovať.  My si kladieme za cieľ rodičov naučiť ako správne vyberať detské topánky, na čo všetko majú dbať a čo si majú všímať a zároveň u nás môžu nájsť taký typ obuvi, ktorou podporia zdravý vývin nohy svojho dieťaťa.