Pri kúpe dvoch a viac párov topánok je doprava ZDARMA.

Doprava a platba

DOPRAVA A PLATBA


Topánočky a ostatný tovar doručujeme na ktorékoľvek miesto na Slovensku. Využívame kuriérske služby Slovenskej pošty, spoločnosti Geis a spoločnosti Zásielkovňa. Môžete tiež využiť možnosť osobného odberu. Tovar zasielame zvyčajne do 48 hodín od pripísania platby na účet.  Doručenie tovaru prostredníctvom služieb Slovenskej pošty trvá v priemere 2 – 5 pracovných dní, prostredníctvom kuriérskej spoločnosti 1 – 2 pracovné dni. Pri kúpe dvoch a viac párov topánok je doprava zdarma.


Spôsob dopravy:


Cena:

Osobný odber (po dohode emailom)


Zdarma

Slovenská pošta


3,50 €

Kuriér


4,50 €

Zásielkovňa – odber na výdajnom mieste


3,50 €

Pri kúpe dvoch a viac párov topánok je doprava zdarma.


 

V prípade potreby vieme tovar odoslať v deň objednávky. Ak máte špeciálne požiadavku, neváhajte nás kontaktovať.

 

Zásielka je zvyčajne doručená do druhého dňa od odoslania. O odoslaní zásielky budete informovaný e-mailom. Každý zákazník je informovaný o všetkých zmenách v stave objednávky emailovou notifikáciou. Zásielka vždy obsahuje faktúru.  Vlastnícke právo k výrobkom prechádza na kupujúceho jeho prevzatím a zaplatením kúpnej ceny.

Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, alebo ak je porušená ochranná páska, uplatnite reklamáciu priamo u prepravcu. Za škody vzniknuté pri preprave nenesie dodávateľ zodpovednosť.

 

 

V prípade výberu platby prevodom na bankový účet tovar zasielame najneskôr 48 hodín od prijatia platby na účet. Ak si vyberie vyššie spomenutú formu platby,  je potrebné objednávku uhradiť najneskôr do 48 hodín od potvrdenia objednávky, v opačnom prípade bude objednávka stornovaná. 

V prípade výberu platby cez platobnú bránu tovar zasielame zvyčajne do 48 hodín od prijatia platby na účet.

V prípade výberu platby na dobierku tovar zasielame zvyčajne do 48 hodín od potvrdenia objednávky v našom internetovom obchode.

 

Spôsob platby:


Cena:

Prevod na bankový účet


Zdarma

Platobná brána


1,00 €

Dobierka


1,20 €

 

Údaje k platbe prevodom na bankový účet:

Peňažný ústav:  FIO banka a.s.

Číslo účtu:  2301560713/8330

IBAN:  SK05 8330 0000 0023 0156 0713

SWIFT:  FIOZSKBAXXX

Variabilný symbol:  číslo Vašej objednávky